1. خانه
  2. /
  3. کتب آموزشی و کمک آموزشی
  4. /
  5. جفت های کمینه

جفت های کمینه

نویسنده : مهسا رحیمی
تعداد صفحه : 42
قطع کتاب : وزیری
450,000 ریال

موجود در انبار

دسته : کتب آموزشی و کمک آموزشی, کتب علوم انسانی
کلمات کلیدی: اختلالات گفتاری, ایرانارسانه, جفت های کمینه, جوان, خطاهای واجی, کودکان, گفتارهای زبانی, مشکلات کلامی, مشکلات واجی, مهسا رحیمی, نوجوان, واژگان
بررسی کتاب

 

  • معرفی کتاب :

کتاب حاضر، جلد اول از مجموعه کتاب های آموزشی (سری کتاب های قدم به قدم تا آموزش) می باشد که با زبانی شیوا و روان و به ساده ترین حالت ممکن، سعی در برطرف کردن مشکلات تلفظ در کودکان دلبند سرزمین مان و بهبود هرچه بهتر مهارت های ارتباطی در این عزیزان دارد. این کتاب، قابل استفاده برای کودکان 3 تا 6 ساله با یا بدون مشکلات شنوایی، حرکتی-دهانی یا زبانی؛ کودکان دچار اختلال شنوایی انتقالی، اختلال صدای گفتار همراه با اختلالات تشدید (شکاف کام زیر مخاطی یا نارسایی نرم کامی- حلقی)؛ کودکان دو زبانه با اختلال بیانی و واجی؛ گروه کودکان پیش از دبستان با مشکلات تولیدی؛ همچنین نوآموزان پایه اول که در آموختن واج های زبان شیرین فارسی دچار مشکل هستند؛ به علاوه این کتاب قابل استفاده برای مربیان و همکاران عزیز گفتار درمانگر، کارآموزان و کارورزان عزیز رشته گفتار درمانی می باشد.

  • بخشی از کتاب :

با دیــدن بســیاری از کــودکان عزیــز ســرزمینم کــه اغلــب ناآگاهانــه و بــه دلیــل بســیاری از مشــکلات: اعــم از شــنوایی، تأخیــر و…خطاهــای واجــی را بــه کار بــرده و بــه همیــن علــت در برقــراری ارتبــاط دچــار مشــکل می شــوند. به عــلاوه بســیاری از همــکاران کــه نیــاز بــه اســتفاده از یــک منبــع جامــع، بــه منظــور برطرف سازی مشکلات
کاهش خوشه ی پایانی و واکداری و بیواک شدگی در ایــن عزیــزان بودنــد، در صــدد برآمــدم تــا کتابــی در رابطه با افزایش خزانه ی واژگانی و راه کارهایی جهت آموزش مرحله به مرحله درجهت رفع این مشکل برای والدین و مربیان فراهم کنم .
امیداســت کــه بــا ایــن کتــاب، بسیاری از مشــکلات ایــن کــودکان برطــرف گشــته و کمــک شــایانی بــه ایــن عزیــزان در جهــت ارتقــای کلام و جایگاهشــان شــود.
ایــن کتــاب طــوری طراحــی شــده کــه والدیــن نیــز می تواننــد به تنهایی درخانه آن را با فرزنــدان دلبندشــان تمریــن کنند.

جزئیات
پدیدآور: مهسا رحیمی

تعداد صفحه: 42

قطع کتاب: وزیری

رده سنی: بزرگسالان, جوان, کودک, نوجوان

نوبت چاپ: اول


نوع جلد: شومیز

نوع چاپ: رنگی

زبان: فارسی

شابک: 978-622-7282-44-3
نقد و بررسی‌ها (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جفت های کمینه”

کتاب‌های مرتبط

فهرست