1. خانه
  2. /
  3. کتب علوم انسانی
  4. /
  5. شعر و ادبیات
  6. /
  7. دوره سه جلدی کتاب یک قطره تا دریا

دوره سه جلدی کتاب یک قطره تا دریا

نویسنده : سید احمد ماجدی
تعداد صفحه : جلد اول:24 جلد دوم:32 جلد سوم:48
قطع کتاب : جیبی
600,000 ریال

موجود در انبار

دسته : تاریخی, رمان, شعر و ادبیات, قصه, کتب علوم انسانی
کلمات کلیدی: ابر, احمد, اهل بیت, ایرانارسانه, باران, پیامبر, جلد دوم, جوان, جیبی, چاپ, داستان, قصه, قطره, کتاب, کتاب داستان, ماجدی, معراج, نماز
بررسی کتاب

 

  • معرفی کتاب :

کتاب حاضر به قلم سید احمد ماجدی جلدسوم از مجموعه کتاب‌های یک قطره تا دریا با موضوع داستانی همراهی قطره ای از شب معراج پیامبر (ص) با وی و در ادامه داستان های زندگی پیامبر (ص) و اهل بیت(ع) ازنگاه قطره می باشد که جلدسوم آن در 48 صفحه و قطع جیبی به چاپ رسیده است.

  • بخشی از کتاب :

بخشی از جلد اول:

آسمان در جوش و خروش بود، ابرها به سوی سیاهی می‌خزیدند؛ خورشید، سرخیِ غمباری را روی گونه‌هایش می‌کشید. نور و صدا با هم می‌جنگیدند و بغض آسمان لبریز شده بود… همه در انتظار باران و طراوت بودند که ناگهان صدای ناله‌ای بلندای آسمان را فراگرفت، همه ساکت شدند، و صدای گریه بلند شد. آسمان در سکوت، ابرها آرام و نور و صدا هر کدام در گوشه‌ای خزیدند، قطراتی که کوله بار سفر بسته بودند تا بپرند، ساکن شدند تا صاحب این شیون بی وقفه را بیابند.

بخشی از جلد دوم:

خوابِ خواب بودم، صدایِ آرامِ لالائی، چشم‌هامو با نوازش لطیفی باز می‌کرد؛ چشم‌هام تازگی‌ها از بس تعجب کرده که دیگه براش عجیب نیست؛ ولی این با همه چیزهای قبلی که دیدم واقعاً متفاوته… آره، نمی‌شه با بقیه مقایسه کرد. بهشت و ملک و جبرئیل و همه و همه هیچ کدام، با ایشان مقایسه نمی‌شه. محو بودم، نمیدانم چگونه آمده‌ام؛ آرامش، زیبائی، طراوات نمی‌دانم همه خوبی‌ها را یک جا داشت چشمانم از بس متحیر بودند نمی‌توانستند خوب ببینند صدای در بلند شد.

السلام علیک یا بنت رسول الله، السلام علیک یا فاطمه الزهرا سلام الله علیها، عجب! وای من کجایم؟ چشمانم را محکم بهم زدم. وای اینجا خانه فاطمه است؟ او فاطمه است!

بخشی از جلد سه:

ای انسان اگر علی را نخواهی با این عمر کوتاهت می‌خواهی به چه برسی؟ در این بیقوله دنیا دنبال چه می‌گردی؟ ای انسانی که آخرش مجبور به رفتنی و از این دار مکافات باید به عالم بالا برگردی، بدون علی چگونه می‌خواهی سربلند کنی؟ بدون علی به چه می‌خواهی برسی!!!

این دنیای پوشالی چه دارد که نمی‌توانی علی را پذیرا باشی؟ چه می‌خواهید که علی ندارد؟ چه چیز را در آرزو دارید که علی نتواند؛ همه خوبی‌های مادی و معنوی سرچشمه‌اش در خانه علی است! شما سرچشمه را در دنیا را ندیدید، دیگر چگونه می‌شود به دنیا رفت؟ دنیای بی‌ علی چه لذتی دارد دیگر!

جزئیات
پدیدآور: سید احمد ماجدی

تعداد صفحه: 48

قطع کتاب: جیبی

رده سنی: بزرگسالان, جوان, نوجوان

نوبت چاپ: اول


نوع جلد: شومیز

نوع چاپ: سیاه و سفید

زبان: فارسی

شابک: 978-622-5656-06-2
نقد و بررسی‌ها (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره سه جلدی کتاب یک قطره تا دریا”

کتاب‌های مرتبط

فهرست